[🇵🇱] 🛠️ | United.Machine | Rec: OFF & Slots: tba | ⚙️

Dzień dobry!

Gildia United.Machine otwiera rekrutację na ligę 3.13 (Echoes of the Atlas/Ritual). Przyjmiemy do naszej kameralnej gildii 1 gracza (obecnie 14/15 zajętych slotów).

Zanim złożysz podanie - zapoznaj się z pierwszym postem tego tematu ponieważ nie jesteśmy masówką i chcemy przyjąć graczy którzy zostaną z nami na dłużej tworząc fajny klimat!

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2907200/page/1

Pozostał 1 ostatni slot :P
Last edited by LogazdoR on Jan 14, 2021, 5:32:04 PM
bump
bump
bump
Postać w Ritual: Nestin
Wiek: 23 lata (2 wiosny i kilka zmarszczek mniej może nie zrobi różnicy :> )

Doświadczenie: W PoE grywałem z przerwami od najdalej pamięcią ... Tempest w 2015, gdzie zapoznałem się z tytułem. Od tego czasu ze względu na limity wymagań sprzętowych wracałem tylko okazjonalnie, w większości ograniczając się do czytania nowinek o grze. Pierwszy większy przełom osiągnięć - Legacy league, gdzie po raz pierwszy sięgnąłem 36/40.
Od grudnia 2019, tj. Metamorph onwards wróciłem powiedzmy "na stałe" po zbudowaniu własnej puszki PC, z której korzystam do dziś.

Lootfiltery, plethora stron pomocniczych, tuziny memów z global 1, itp. itd. to już dla mnie stary chleb, toteż jest tu stosunkowo niewiele czego mógłby mnie ktokolwiek nauczyć. Sama gra jest bardzo wyjątkowa jeśli chodzi o lore i atmosferę. Przeczuwam, że zostanę tu jeszcze przez długi czas.

Discord: V2#2429

Czekam na odpowiedź o7
Witaj w gildii :) Zapro w grze poszło/na discorda wysłałem przez PM (daj znać jak wejdziesz, to dam ci rangę.

Zamykamy rekrutację, dzięki za wszystkie podania i do zobaczenia!
Dzień dobry - gildia United.Machine rozpoczyna rekrutację na ligę Ultimatum. Przyjmiemy 3 osoby - zanim złożysz podanie, proszę przeczytaj pierwszy post rekrutacyjny w całości. https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2907200.
Last edited by LogazdoR on Mar 27, 2021, 12:10:02 PM
bump
ref
bump

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info