[🇵🇱] 🛠️ | United.Machine | Rec: OFF & Slots: tba | ⚙️

BUMP
Uprzejmie informuję szanowne grono graczy, że dostajemy na prywatne wiadomości pytania o możliwość gry z nami jednakże nie posiadając dużego bądź nawet średniego doświadczenia z grą.

Dlatego wychodząc naprzeciw tych kwestii postanowiliśmy uruchomić Akademię United.Machine.

Pierwszy post także został zaktualizowany o najnowsze informacje związane z akademią. Dołączyć do akademii może każda osoba, ale warunek jest jeden: chcemy zobaczyć czy dasz radę dobić do 24 challangy w danej lidze. Wymaga to czasu i zaangażowania. Oczywiście pomożemy z ich wbijaniem. Jeśli dana osoba nie wykona tego zadania, będzie musiała poszukać nowego miejsca :)
Last edited by LogazdoR on Aug 4, 2020, 4:15:42 AM
BUMP
bump
Yo,
Mam 23 lata i gram aktywnie co ligę od essence (jeżeli chodzi o challenge to różnie z powodu częstego grania supportami) oraz mam już trochę doświadczenia z PoE. Chciałbym dołączyć do was do gildii
Podanie zostało przyjęte! Rekrutacja zostaje wstrzymana do 3.12. Dziękujemy za zgłoszenia i do zobaczenia we wrześniu! ;)
Siema
Moja postać w Harvest: BelanosS
Moje doświadczenie: grałem chwilę środkiem 2017r. i wróciłem w lidze delirium
Jestem w wieku 25 lat i chętnie coś pogram z moją postacią.
Przedyskutowaliśmy razem z oficerem kwestię dołączania ludzi do Akademii z polecenia nawet jeśli rekrutacja jest wstrzymana. Także witaj w Akademii United.Machine! Akademia to okres próbny dla osób które nie grały dużo, więc masz czas do pierwszej połowy września tak jak liga się kończy żeby zaliczyć 24 czelendże ponieważ zależy nam na graczach aktywnych. Do dzieła! GL Exile.

Zaproszenia do gildii i link do discorda wyślę po godz.12
Last edited by LogazdoR on Aug 10, 2020, 2:54:45 AM
Zmiany w gildii w lidze 3.12

+ wydłużona możliwość pobytu w akademii po wcześniejszej informacji o nieobecności (do Oficera, Lidera). W przypadku kiedy gracz zgłasza, że będzie logował się sporadycznie, jego status w Akademii zostaje przedłużony jednorazowo o całą ligę, co oznacza że kwestia oficjalnego dołączenia do gildii zostaje przesunięta na następną ligę (wymagane wbicie 24 czelendzy)

+ status Urlop dla graczy stałych którzy zadeklarują że nie mogą grać w danej lidze (maksymalnie status urlop można wziąć dwa razy w roku, czyli łącznie 6 miesięcy).

+ zwiększona ilość slotów w gildii do 15 (10 osób - ekipa stała, 5 osób - akademia)

+ w przypadku kiedy gracz Akademii przedłużył status w Akademii (np. na ligę 3.12) i nie jest w stanie grać w następnej lidze tj. liga 3.13, opuszcza gildię. Podobnie sprawa ma się z graczem stałym, który wykorzysta 6 miesięczną przerwę i nie może grać dalej.

+ wznowienie rekrutacji do gildii 1 września 2020 r.

+ 1 września otwieramy okno transferowe dla: 3 osób.
Last edited by LogazdoR on Aug 29, 2020, 4:05:05 PM
Rekrutacja do gildii wznowiona! Przyjmiemy 3 osoby:

- jeśli posiadasz doświadczenie w grze z poprzednich dwóch lig i przynajmniej
+-20 czelendży, zostaniesz z nami na stałe.

- jeśli nie spełniasz w/w wymogu, dołączysz do akademii i będziesz musiał w
lidze 3.12 zaliczyć pułap 24 challangy żeby grać z nami na stałe. Jeśli nie
będziesz mógł grać w lidze 3.12, otrzymasz jednorazowy ligowy urlop, a na
twoje miejsce przyjemy inną osobę. Dotyczy to tylko sytuacji kiedy w trakcie
trwania ligi nagle musisz przerwać grę.

Zależy nam na graczach aktywnych, więc jeśli nie dasz rady spełnić wymagań i nie lubisz zaliczać czelendży, nie składaj podania! ;)

Do zobaczenia w nowej lidze! GL ALL

Last edited by LogazdoR on Sep 1, 2020, 8:55:39 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info