[🇵🇱] 🛠️ | United.Machine | Rec: OFF & Slots: tba | ⚙️

ref
bump
Last edited by LogazdoR on Aug 24, 2021, 8:03:42 AM
Wznawiamy rekrutację, zapraszamy 4 osoby. Przed złożeniem podania, przeczytaj pierwszy post tego tematu: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2907200
Last edited by LogazdoR on Aug 24, 2021, 8:04:50 AM
bump
bump
ref
ref
/rekrutacja off/
Last edited by LogazdoR on Sep 18, 2021, 7:47:00 AM
No dobra oficjalnie nie rekrutujecie ale jako, że ja szukam gildii to zostawię tu swoje memo.

aktualny ign: Koolka_FR

Staż: gram od Harbingera. skipowałem jedynie Bestiary. Na każdej lidze wbijam kilka postaci na 90+ (na ogół 95+), mam zaliczoną też jedną postać na lvl100. Na większości lig wbijałem 36+ challenge'y. Praktycznie na każdej lidze zaliczam cały content oferowany przez grę, wyjątkami w ostatnim czasie może być Heist gdzie skipowałem mechanikę ligową, która mnie nudziła i ostatnie Expedition, na którym miałem dość umiarkowaną ochotę grać. Jednak i tak na każdej lidze robię end game bossy etc, co najwyżej skipuję jakieś end gameowe grindy. Na przestrzeni lat robiłem wszystkie bossy, większość mechanik, grałem kilkudziesięcioma zróżnicowanymi buildami (choć najlepiej czuję się w spellcasterach), wyfarmiłem solo HH, wbiłem 100lvl, no generalnie zrobiłem wszystko co się da w grze. Dalsze granie całkiem solo trochę mnie nudzi i czuję, że nie bardzo mam jak się dalej rozwijać jako gracz w ten sposób.
Szukam jakiejś grupy, gdzie mimo mojego doświadczenia wciąż mógłbym się czegoś nowego dowiedzieć ew złapać inspirację do jakiś nowych mechanik/buildów.
Moja aktywność na ligach jest raczej duża ale nie jest na pewno liniowa przez całą ligę, najwięcej gram w ciągu pierwszego miesiąca, myslę że to takie 70% czasu jaki poświęcam na całą ligę, drugi miesiąc to już zdecydwoanie mniejsza aktywność (25% całego czasu) a miesiąc trzeci to już sporadyczne logowania. Jakbyście mimo braku rekrutacji byli zainteresowani pogadaniem to dajcie znać, ja chętnie był Scourge zaczął w jakimś community.
@up mieliśmy właśnie odpalać rekrutację xD. Sprawdź @Koolka swoją skrzynkę, wysłałem zapro na Discordzie, jak wejdziesz na kanał #biuro_spisów nie klikaj na razie w żadne rangi.

Szanowni!

Z okazji nowej ligi, wznawiamy rekrutację!



Gildia United.Machine w lidze 3.16 przyjmie do swojej akademii 5 osób które zechcą podjąć z nami współpracę a być może - nawet długofalową współpracę w Path of Exile! Jeśli jesteś zainteresowany, przeczytaj pierwszy post w tym temacie i napisz swoje podanie! Śmiało! xD
Last edited by LogazdoR on Oct 16, 2021, 4:27:31 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info