[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1.ssf_rytual
2.22
3.sc
4.700
5.taki starszy początkujący?
6.Szymon, śmigam na desce od 10lat, lubie gry komputerowe, opolski tabula warrior
Last edited by hidanrytual on Oct 14, 2020, 5:39:24 PM
1.In game name : IMPOOLS
2.Twoj Wiek :dojrzały/słuszny
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) Obecnie HEIST
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) Mysle ze groznie duzo co lige
5.Poziom doswiadczenia w PoE :beginner's/experienced player/
6.Kilka slow o sobie =] Młody duchem tatko ,komunikatywny , rozrywkowy lubiacy gierki gosc. Milosnik polskiego i zagranicznego hip -hopu lat 80'/90'.Fan WoWa ,Dragon Balla i dobrej ksiazki.
1.Ilderlialn
2.20 lat
3. SC Heist
4. miedzy 500 a 1000
5. experienced
6. jestem komunikatywny lubie grac impulsywnie zamawiac zarcie posmiac się i jak kogos to interesuje to na discordzie powiem wiecej
1.ZdychajOrku
2.18
3.Gram na SC
4.400h
5. powiedziałbym że jestem doświadczonym graczem gdyż nie znam dokładnie jeszcze wszystkich mechanik
6. Dla znajomych Ogi około rok temu zostawiłem diablo 3 i powoli zacząłem przechodzić na poe gdyż gra nie spełniała do końca moich wymagań, preferuje grać solo i szukam jakieś grupy osób z którą można byłoby pogadać i powymieniać się informacjami.

1.In game name : dexius
2.Twoj Wiek : 40
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) : dużo za dużo :)
5.Poziom doswiadczenia w PoE: z trybu nauki jeszcze nie wyszedlęm :)
6.Kilka slow o sobie =]: wytrawny fan diablo 2 i WoW, kolekcjoner koszulek "najlepszy tata" :), fan dobrego jedzenia, szybkich aut i pięknej kobiety: :),
1. Gigas_Noobas
2. 22
3. SC
4. Nie wiem ale troche sie już nazbierało
5. experienced
6. moje hobby to piłka nożna(gram amatorsko) i granie w komputer
1.In game name - GIGA_CHAD
2.Twoj Wiek - 31
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC)- temp SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo)- od legacy wszystkie ligi 40/40 challenge, sam chciałbym wiedzieć ile to było godzin
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) - veteran
6.Kilka slow o sobie =] - lubię "troszkę" pograć :)
1. Valiris_LS
2. 30+
3. temp. SC
4. Gram każdą ligę od 3.8
5. early begginer :)
6. Jestem non-toxic i takich samych ludzi do gry poszukuję. Chętnie pomogę wszystkim zainteresowanym.
1.RegTankowiec
2.36
3.SC
4.Dużo godzin, ale prawie wyłącznie acty
5.Początkujący z zamiłowania
6.Gram w PoE na starym komputerze PC w okienku 800x600 z grafika ustawiona niżej niż najniższa (czyli w ustawieniach w grze wszystko na low a dodatkowo w plikach gry mam ustawione jeszcze niższą jakość). Gram przez LTE które wyciąga przez większość czasu około 1mega i które przez połowę doby funduje mi kilkusekundowe lagi. Ale lubię tą grę więc się nie przejmuje (przez większość czasu) i gram :)
Najczęściej kończę grać na mapkach T1-5 i zaczynam robić nowa postać (około 10 na ligę) ponieważ mobki na złotych mapkach nie mają litości dla graczy którzy przez lagi tracą kontrole nad postacią :P

1.In game name : Racoon
2.Twoj Wiek: 30
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC): SC i tempy
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): około 350 odkad dodałem na steamie
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran): Grałem na kilku ligach, wracam właśnie do gry
6.Kilka slow o sobie =] Typowy gracz MMORPG, setki godzin przegrane w Cabal Online, BDO, POE, D3, D2, Swoją przygode zacząłem w wieku 12 lat i tak zmieniają się gry a zapał pozostaje taki sam pomimo zmiany szkoły w prace i wielu obowiązków jakie nakłada na człowieka dorosłe życie :)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info