~BD~ Bregan D'aerthe ZAPRASZAMY !! League only !!

up zapraszamy nowe wolne miejsca :)
Witam :)

1. eroskox, w grze: Acibu
2.Wiek 21
3.Aktualnie Blight (gram tylko ligi
4.Gram odkąd były jeszcze poziomy trudnosci i latalo sie 3 razy to samo z dlugimi przerwami. Ostatnio co pamietam to bestiary league, betrayal, synthesis (najgorsza liga), i teraz blight. W bodajze 2 lub 3 ligach zrobiłem 36 challenge i do tego dąże co ligę teraz.
5.Oczywiscie moge dolaczyc do discorda i w grze powinienem byc codziennie, o wszelkich nieobecnosciach bede informował na biezaco :)
Zapraszamy Rekrutacja Otwarta
1.Nazwa Konta oraz nick Name: Zoricht oraz Zoricht
2.Wiek : 32
3.Liga na której grasz : Metamorph League
4.Doświadczenie w grze ~~ tydzień
5.Obowiązkowe jestem w grze jestem na Discord: Obowiązkowo !!!
Crejzolek - nazwa konta, Nick - Crejz Kacper 17 lat

Jestem zapalonym graczem gier kategorii hack'n'slash i mmorpg

Systematycznie gram od ligi legacy, więc moje doświadczenie z grą to nieco ponad 2 lata. Oczywiście przed systematycznym graniem miałem próby podejścia do poe. Staram się być dostępny codziennie tygodniowo chociaż godzinę, a w weekendy tak długo jak mi na to czas pozwoli ^^ Aktualnie w lidze metamorph osiągnąłem 36 wyzwań, ale dążę do wyższego wyniku :) Zależy mi na komunikatywnej, zgranej gildii z doświadczonymi graczami, którzy uzupełniają się wzajemnie wiedzą na temat gry. Na Discordzie będę dostępny, aczkolwiek nie obiecuję że będę miał możliwość być cały czas na mikrofonie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie ^^


1.Konto: Zedor666 , NICK: Zedor, Scoorviel
2.Wiek 27
3.Delirium
4.Kilka lat grania w POE, nie jestem pro ale radzę sobie :) Do tej pory grałem głównie solo i troche brakuje mi wspólnej gry i interakcji z drugim człowiekiem
5.Obecność na Discordzie nie jest dla mnie problemem

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info