[PnH] Polacy na Horyzoncie | Polska gildia | Discord | League only

up
"
Axxxos wrote:
tylko up up a pisalem ze chce dolaczyc i cisza


Podania piszcie na diskordzie, jest tam odpowiedni do tego kanał. Wchodzisz na diskord (link w pierwszym poście), szukasz kanału "Podania" i tam umieszczasz swoją aplikację.
A nie mogłeś po prostu jak człowiek do człowieka napisać? Z takim podejściem to ja dziękuje bardzo.
"
Axxxos wrote:
A nie mogłeś po prostu jak człowiek do człowieka napisać? Z takim podejściem to ja dziękuje bardzo.


Proszę bardzo (: jak człowiek do człowieka napisałem, że rekrutacja odbywa się na discordzie

PS
pkt2 wymagań stanowi: "OBECNOŚĆ NA DISCORDZIE OBOWIĄZKOWA!!!"
bez rozmowy z oficerem na discordzie nie zostaniesz przyjęty do gildii
Last edited by Trupi on Oct 1, 2019, 8:43:59 AM
up
up
JA tylko chciałem dojść mam gdzieś jakieś warunki w internecie to jest tylko gra i chciałem tylko żeby mi raźniej było czasem odezwać się do kogoś w tej grze po za trade, discord itd jest dla ludzi którzy mają na to czas i ochotę. A warunki i nakładać obowiązki na kogoś możesz sobie w życiu prywatnym, bo tu albo ktoś ma czas i chęć albo nie, są też ludzie którzy lubią mieć w uszach muzykę a nie słuchać biadolenia innych.

Rozmowa z "oficerem" co to za rozmowa? A co ja do Wojska się chcę nająć? :D

Ale fajnie że się tak wysypałeś na początku i pokazałeś jaki i jacy jesteście dzieci władzy trochę dostały i mózg wam się zlasował.

Nie pozdrawiam. Nawet was nie znam a juz nie lubie
"
Axxxos wrote:
JA tylko chciałem dojść mam gdzieś jakieś warunki w internecie to jest tylko gra i chciałem tylko żeby mi raźniej było czasem odezwać się do kogoś w tej grze po za trade, discord itd jest dla ludzi którzy mają na to czas i ochotę. A warunki i nakładać obowiązki na kogoś możesz sobie w życiu prywatnym, bo tu albo ktoś ma czas i chęć albo nie, są też ludzie którzy lubią mieć w uszach muzykę a nie słuchać biadolenia innych.

Rozmowa z "oficerem" co to za rozmowa? A co ja do Wojska się chcę nająć? :D

Ale fajnie że się tak wysypałeś na początku i pokazałeś jaki i jacy jesteście dzieci władzy trochę dostały i mózg wam się zlasował.

Nie pozdrawiam. Nawet was nie znam a juz nie lubie



Skoro masz gdzieś wymagania i warunki, po co w ogóle piszesz podanie? "Życie klanu" toczy się właśnie na discordzie, trade czy jakakolwiek pomoc itd. Atmosfera jest bardzo przyjemna, każdy znajdzie coś dla siebie ale skoro rozmowa z innymi ludźmi to dla Ciebie "biadolenie" no cóż... Nie wiem czy wiesz ale odezwać się do kogoś możesz na global czacie, nie potrzebujesz do tego guildii (;

Rozmowa z oficerem ma na celu wstępna weryfikację np. czy spełniasz wymagania i czy nie jesteś jakimś "dwunastolatkiem" któremu mama nie pozwala na disco wejść (brzmi znajomo?). (:

Jesteśmy ludźmi marnującymi nasz wolny czas na grę w poe (i nie tylko), na "biadoleniu" z innymi na disco.

Ja Cię serdecznie pozdrawiam, nawet po tych kilku postach zdążyłem Cię polubić (: I pomimo tego, że nasz klan ewidentnie nie jest miejscem dla Ciebie mam nadzieję, że w końcu znajdziesz jakieś swoje miejsce w innej grupie.

Wszystkich innych którzy lubią się pośmiać, pogadać na tematy mniej lub bardziej poważne (w większości niezwiązane z poe), którym mama nie jest już w stanie zabronić korzystania z disco i nie traktują rozmowy z innymi jako "biadolenia" SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
up
up

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info