[PnH] Polacy na Horyzoncie | Polska gildia | Discord | League only

up
up
Po wejściu w link wyskakuje info "nieprawidłowe zaproszenie" To zaproszenie mogło już wygasnąć lub nie masz uprawnień by je obejrzeć"

Jako, że link disco nie działa napiszę tutaj, bo jeszcze do startu ligi nie zostanie naprawiony i zostanę sam jak palec:-)

1.nazwa konta- qlasboy nazwa postaci- Spikes_from_ground
2. wiek 38 lat
3. Doświadczenie w grze -7 Na początku przygody z POE (pierwszy dzień otwartej bety pograłem do 16 lvl postaci (Kasheen) i zakończyłem granie. Później wróciłem w okolicahc ligi essence, grając na standardzie. Pierwsza liga którą grałem to Breach:-)
4. Dyspozycyjność na discord. to zalezży od aktywności członków disco, jak dla mnie jest się w gilii po to żeby grać party oraz wzajemnie sobie pomagać. Lecz party przedkładam ponad wszystko, to daje najwięcej funu. Jak ludzię grają, są aktywni to zawsze jak będę na POE będę na disco
5. Rodowity Poznaniak, ojciec półtorarocznej panienki, pracujący, w weekendy lubujący się w alko %:-)
Last edited by qlasboy on Sep 6, 2019, 1:08:09 AM
1)Sewei
2)Wiek tyle ile trzeba :)
3)Doświadczenie w grze powiedzmy ze nie gram co ligę, tak wiec oceniam się na 5, aby nie było ze czemu pytam skoro wiem wszytko :)
4)Dyspozycyjność na discordzie zazwyczaj jestem online jak siedze w domu na pc, a tak to sie ukrywam :)
5)Kilka słów o sobie: anime i mangi lubie, pisze rpegi +18, pracuje i czasem tez gdzies wybedę popołudniu raz w miesiącu. Lubie poznawać nowych ludzi i chyba tyle, nigdy mi nieszlo przedstawianie się wiecej na dc opowiem jak by zaszła taka potrzeba :)


Wiem, ze na dc, ale dc nie działa-> link nie działa więc piszę tutaj :) Jak zmienicie link i podacie działający naskrobię też coś tam :)
Last edited by Sewei on Sep 5, 2019, 3:48:06 PM
1)sandmanbwa
2)31
3) od 2013
4)dużo
5)Rodzina >Praca>Przyjemności, jedna gra od 2013 roku



linki do discorda porpawione
Currently:
Sram_Czaszkami: (90+) Scion SRS
Ended:
Saxerski: (85+) Ranger Tornado shot + Puncture trap
Z_Buta_W_Twarz: (90+) Duelist Full block
up

discord w ostatnich dniach czasami "szwankuje"
nowy działający link discord
przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na start nowej ligi
up
up
up

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info