Czech and Slovak corner

Caute,

Planuje niekto z vas hrat hned ked zacne open beta? t.j. 23.01 o 22:00? Hladam niekoho do partie, nech je vacsia zabava a rychlejsie sa expi.
IGN: Safo
My Store: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1054224/
Zdravím,

rád vidím že je tu i hodně Čechů a Slováků. Doslova před chvílí jsem taky začal hrát PoE a zatím to vypadá hodně dobře. :) Doufám že tahle hra napraví moje zklamání z D3.

Zatím jsem neměl čas pořádně prolézt tyhle stránky a pročíst si forum, takže se možná zeptám na něco, co už tu někde bylo zodpovězeno. Ve FAQ jsem si přečetl, že se překlady hry do jiných jazyků se budou dělat po vydání hry. Nevíte jestli vydáním hry mají na mysli open betu a nebo to bude až později, až bude beta ukončena a hra bude označena za final verzi? A nevíte náhodou jestli se počítá i s českou lokalizací? Za případné odpovědi díky.
Zdravím, hra vypadá hezky..ale chtělo by to ten beta klíč..
Zdarec a já jsem si dneska ze zvědavosti koupil ten key za 10$ a pak koukám že za týden je open beta;)) to jde no.... jinak začínám s postavou, tak si mě klidně přidejte...
Náhodou nemá někdo volný beta klíč?
Last edited by Sherlock161 on Jan 17, 2013, 5:12:40 AM
Ten kdo nechce čekat a chce si PoE vyzkoušet před open betou, tak pm me. Mám ještě jeden free beta key.
Zdary kluci:) máš ještě někdo klíč prosím prosím:))
Zdarec :) taky bych bral jeden klíč :) pokud ještě někdo má volnej :) díky
Cafte, je tu neaky guru co to hra dlhsie uz ? :) Mam par noob otazok ohladom statov etc..
Zdravím! I když je open beta za dveřmi, přesto kdyby měl někdo volný klíč, byl bych za jeho poskytnutí velice vděčný! :-)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info