Grupa Polskich graczy szuka nowych osób Discourd wymagany

Witam mamy starą i zgrana grupe 6-7 graczy, grywamy przeważnie na standardzie ale też ligi jeśli nas interesują. Regularnie grywamy i używamy discourd do komunikacji. Szukamy nowych graczy zainteresowanych regularna gra oraz możliwościa komunikacji przez program discourd, mamy własny server.

Gramy dla zabawy robimy cały kontent, nie ma w zasadzie ograniczeń co do rekrutacji poza discourdem ponieważ w czasie gry komunikacja głosowa usprawnia rozgrywke oraz możliwość wytłumaczenia czegoś lub odpowiadania na pytania.

Nie tworzymy gildi chcemy mieć w grupie nowe osoby które lubia porozmawiać i pograć. Spokojnie z 6-7 osób nowych możemy przyjąć.Na początku trzeba wspomnieć że niezłe z nas świry więc mamy poczucie humoru i niezłe odpały. Wszyscy u nas jeśli chodzi o wiek to pracują wiec szkolne lata mamy za sobą.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu:
-Nick
-wiek
-Doświadczenie w grze
-Server jaki preferujesz czyli standard czy jednak ligi,ewentualnie Hardcore bo też coś grywamy
-Jakaś wzmianka o sobie
Last bumped on Dec 22, 2021, 6:38:07 AM
odświeżam temat
podbijam
Ponawiam
up
Jesli jescze rekrutujecie to sie zglaszam na chetnego.
W czasie ekspedycji opuscilem gre 3-ciego dnia ze wzgledu na liczne zmiany balancu ktore pozbawily mnie checi do gry. Po czytaniu zmianek odnosnie napraw nabralem checi do ponownej gry.

Specyficzne szukam mniejszej gildii z aktywnym voice chatem na discordzie, gdzie jak sie wejdzie pograc, to zawsze bedzie do kogo gebe otworzyc.

O mnie:
26 lat, mieszkam w UK, gram od Tempest, czyli jakies 6 lat. Glownie ligi, na standardzie gralem tylko przez pierwszy rok mojej przygody z gra.

Coz, dajcie znac.
Jestem w ciąży i z chęcia do Was dołącze. Ojciec dziecka siedzi w wiezieniu, a ja leze w mopsie z laptopem na lekko brudnym łozku.
Ponawiam

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info