szukam polskiej gildi do nauki poe

Witam

Niedawno zacząłem grę w Poe ( w sumie 2-3 tygodnie) wiec jestem totalnym świerzakiem. Szukam mentora lub grupy ludzi z gildi którzy nauczą szczegółów odnośnie poe, ktorzy znają się na bulidach i umieją znaleść inne zamienniki czy rozwiązania zamiast stosowanych bardzo drogich rzeczy, ktorzy naucza gdzie i jak farmić currency, jak craftować rzeczy od zera czyli od bazy do upragnionej końcowej wersji danej rzeczy, którzy maja cierpliwość aby odpowiadać na nurtując pytania typu jak zrobić konkretną wersje lethal pride timeless jewel lub gdzie takie jewelele najlepiej szukać farmieć (mówie o zwiększonej szansie rng na taki przedmiot) itp...
Jak ktoś jest kumaty i obeznany to wie o co chodzi i wyjasni to w jednym zdaniu konkretnie i na temat. Gildie tylko takie ktore mają discorda, gildie z ts3 mnie ne interesują (mam i od czasu do czasu uzywam ts3 ale docelowo szkoda czasu na ts3 gdzie działanie jest ograniczone typu np: brak przejrzystych czatów, brak możliwości pokazania na streamie w danej chwili coś ciekawego, brak możliwości stworzenia przejrzystej bazy wiedzy na rózne tematy poe - zwolennicy bedą zachwalac ts3 - ja pozostawiam bez komentarza prehistoryczne techonologie wiec jak napisałem tylko discord).


Last bumped on Sep 10, 2020, 8:34:25 AM
Dziękuje za zainteresowanie i pomoc.

Wnioski nasuwają się same:

Polskie klany/gildie czy też „nasza” społeczność mają gdzieś nowych graczy do szkolenia, bo im się po prostu może nie chcieć szkolić albo nie wiedzą jak mają to robić.

W Polskich klany/gildiach mają tak słabą wiedze że nie nadają się na szkoleniowców nowych ludzi wiec nawet nie zgłaszają się do szkolenia nowych ludzi bo są po prostu za słabi do takiej roli. Z grubsza po łebkach cos tam wiedzą ale jak dopytać się o szczegóły to każdy coś tam słyszał że w trawie piszczy ale nikt nie wie gdzie, co, dlaczego – i czego taki człowiek ma szkolić jak sam potrzebuje szkolenia.

W klanach/gildiach każdy gra indywidualnie/samotnie i z tego co widzę nikt nie umie dobrze grać w party wieloosobowym min 4 osobowym gdzie w innych grach to podstawa od początku aby grać drużynowo. Mieć klan/gildie i nie grać klanowo/drużynowo to po co wam klany/gildie jak i tak każdy gra solo. Może kiedyś każdy nauczy się grać dwoma postaciami jedna postać na dps + druga postać na supa i grać klanowo/drużynowo.
W każdym bądź razie Powodzenia.

Brak informacji z Waszej strony to też informacja.
Wiec dzięki wszystkim za info.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info